• +48 501 145 285
 • Zwrot 30 dni   ❤️    Paczkomat 5zł   ❤️    Kup dwa perfumy 50 ml, a trzeci otrzymasz za darmo (dotyczy marki Tanellis)   ❤️    Zapisz się do newslettera i dostań 10% zniżki   ❤️    Darmowa dostawa od 150 zł   
Odkryj nasze zapachy
Perfumy
Męskie
Perfumy
Damskie
 • Zwrot 30 dni
  Zwróć swoje produkty do 30 dni po zakupie!
 • Nawet 24 h utrzymania zapachu
  Tylko najwyższej jakości składniki, które gwarantują długotrwały zapach do 24h!
 • Szybka dostawa
  Średni czas dostawy naszych paczek to 24h!
Nasze
Doświadczenie
Przez 20 lat naszej pracy stworzyliśmy ponad setkę unikalnych zapachów dla naszych klientów jak i ich marek. Od marek hotelowych, samochodowych, odzieżowych czy też marek własnych – zawsze dostarczaliśmy wysokiej jakości zapach odpowiednio dobrany pod oczekiwania klienta.

Pozwoliło nam to opracować metodę współpracy z klientami, która doprecyzowuje każdy mały szczegół zapachu co przekłada się na pełną, piękną kompozycję. Nasze doświadczenia związane z zapachami były kompletowane przez lata. Pozwala nam to stworzyć nową, nikomu wcześniej nie znaną ścieżkę doboru komponentów zapachowych.
Najlepiej oceniane
Hity
Perfumy, które najbardziej sobie cenią oraz najlepiej oceniają nasi klienci.
CO NAS
WYRÓŻNIA?
Możliwość tworzenia różnorodnych kompozycji oraz nietypowych butelek z opakowaniami jest na rynku czymś innowacyjnym i niepowtarzalnym. Stawia to nasze produkty na wysokiej półce gdzie każda osoba ceniąca sobie własną niezależność stworzy unikalną kompozycję zapachową dla siebie lub dla swojej grupy odbiorców.

Nasza firma nie ogranicza się od oklepanych zbiorów zapachów, które są już dla nas zbyt dobrze znane i do których jesteśmy przyzwyczajeni. Ciągle poszukujemy nowych rozwiązań i jako Polski producent proponujemy wam możliwość kreatywnego przejścia z czegoś znanego i oklepanego do nieznanej przygody innowacyjnych odczuć zapachowych.
OPINIE KLIENTÓW
RECENZJE
 • DOŚWIADCZENIE
  Przez 20 lat naszej pracy stworzyliśmy ponad setkę unikalnych zapachów dla naszych klientów jak i ich marek.
 • JAKOŚĆ
  Wybierając nasze perfumy możesz być pewny najwyższej jakości zapachów - dzięki starannie dobranych recepturom.
 • GWARANCJA
  Gwarantujemy 100% profesjonalizmu oraz zadowolenia przy kupowaniu oraz korzystaniu z naszych produktów
Nasz newsletter
Tylko najlepsze pormocje!
Najnowsze wpisy
Blog