Program Tanellis - zamienniki perfum Tanellis
  • +48 501 145 285
  • Zwrot 30 dni   ❤️    Paczkomat 5zł   ❤️    Kup dwa perfumy 50 ml, a trzeci otrzymasz za darmo (dotyczy marki Tanellis)   ❤️    Zapisz się do newslettera i dostań 10% zniżki   ❤️    Darmowa dostawa od 150 zł   

Program tanellis

W PROGRAMIE TANELLIS PERFUMY NAWET ZA 18ZŁ!
Firma Tanellis, z myślą o swoich klientach, stworzyła specjalny Program Lojalnościowy, w którym każdy zalogowany Uczestnik będzie mógł kupować swoje ulubione perfumy nawet za 18 zł. Wystarczy, że osoba zainteresowana oszczędzaniem na zakupach w naszym sklepie zarejestruje się na naszej stronie, wypełniając stosowny Formularz, a wejdzie do Programu, który zapewni jej możliwość kupowania perfum w niewiarygodnie niskich cenach!

Czym jest program Tanellis?

Program Tanellis to program, który Firma Tanellis stworzyła dla wszystkich tych osób, które chcą kupować perfumy Tanellis jeszcze taniej. Do Programu Tanellis przystąpić może każda osoba, która ukończyła 18 lat. Wystarczy zarejestrować się na naszej stronie w zakładce podając swój adres e-mail i hasło, a następnie uzupełnić dane na swoim koncie.
Dlaczego warto przystąpić do programu?
Rejestrując się na naszej stronie, stajesz się Uczestnikiem Programu Tanellis i otrzymujesz Rabat Startowy na wszystkie perfumy Tanellis! Od tej chwili Twój ulubiony zapach kosztuje jedynie 24 zł. Oszczędzasz zatem 9 zł na każdym zakupionym flakonie perfum Tanellis! Zaoszczędzisz jeszcze więcej, jeśli jednorazowo zakupisz więcej niż jedną sztukę, ponieważ za przesyłkę zapłacisz znacznie mniej.
Jak zaoszczędzić na kosztach przesyłki?

Przy zakupie:

  • 1 sztuki perfum, za przesyłkę zapłacisz 9 zł
  • 2 sztuk perfum, za przesyłkę zapłacisz 15 zł
  • 3 sztuki lub więcej, za przesyłkę zapłacisz 18 zł
Tak więc kupując więcej - płacisz mniej! A to nie wszystko!

Firma Tanellis, z myślą o swoich klientach, stworzyła specjalny Program Lojalnościowy, w którym każdy zalogowany Uczestnik będzie mógł kupować swoje ulubione perfumy nawet za 18 zł. Wystarczy, że osoba zainteresowana oszczędzaniem na zakupach w naszym sklepie zarejestruje się na naszej stronie i wejdzie do Programu, który zapewni jej możliwość kupowania perfum w niewiarygodnie niskich cenach!

Cena za sztukę oraz ilości sztuk w poszczególnych pułapach (30 ml)
27 zł za szt.

1 – 5 sztuk

Pułap 1

24 zł za szt.

6 – 30 sztuk

Pułap 2

21 zł za szt.

31 – 100 sztuk

Pułap 3

20 zł za szt.

101 – 1000 sztuk

Pułap 4

19 zł za szt.

1001 – 5000 sztuk

Pułap 5

18 zł za szt.

5001 – 20000 sztuk

Pułap 6

Cena za sztukę oraz ilości sztuk w poszczególnych pułapach (50 ml)
49 zł za szt.

1 – 5 sztuk

Pułap 1

45 zł za szt.

6 – 30 sztuk

Pułap 2

42 zł za szt.

31 – 100 sztuk

Pułap 3

40 zł za szt.

101 – 1000 sztuk

Pułap 4

39 zł za szt.

1001 – 5000 sztuk

Pułap 5

38 zł za szt.

5001 – 20000 sztuk

Pułap 6

Co to są punkty i co dzięki nim zyskujesz?

Punkty to swego rodzaju premia zakupowa, którą nagradzamy każdy zakup w naszym sklepie internetowym. Jednemu punktowi odpowiada jedna złotówka. Za jeden zakupiony flakon perfum otrzymujesz określoną liczbę punktów. Przy czym im wyższy pułap, tym wyższa liczba punktów przyznawanych za każde zakupione przez Ciebie perfumy! Punkty gromadzone są na Twoim koncie. Możesz je w każdej chwili wymienić na rabat lub na pieniądze.

Jak szybciej wejść na pułap?

Do Programu Tanellis możesz zaprosić swoich znajomych, których zakupy będą sumowały się z Twoimi, jeszcze szybciej przenosząc Cię na wyższe pułapy programu. Możesz zaprosić nieograniczoną liczbę osób, tworząc w ten sposób grupę. Wówczas jeszcze szybciej osiągniesz pułap, który zapewni Ci wyższe rabaty! Każda z zaproszonych do programu osób może w ten sam sposób zbudować własną grupę.